Vědět jak nejlíp na to je nad všechno světa zlato

Dětská láska aneb jak se Dudley zamiloval

20. června 2012 v 20:24 | Ginny P. (W) |  Povídky

Dudlej mi vyprávěl příběh své první a zároveň jediné lásky. Jmenovala se Patricie. A já vám tento příběh vyprávím dál.Dnes k nám do školy přišla nová holka, nějaká Patricie Horáková z České Republiky. Seděla v první lavici a katedry v řadě A.

Já si jí nevšímal. O přestávce jsme šlí s mou bandou zmlátit jednoho druháka, který byl taky dneska novej. Nedošlo mi že by to mohl být bratr od Patricie. Když jsme se na něj chtěli vrhnout postavila se nám do cesty jeho starší sestra, Patricie. Podívala se mi do očí a já jakoby ztratil kontrolu nad svým tělem. Nemohl jsem ho před ní zmlátit, ale nevěděl jsem proč by mi to vadilo, nikdy před tím mi totiž nevadilo před holkama mlátit ostatní kluky, ani jejich mladší bratry. Někdy jsem zbil i holku, ale teď jsem to nemohl udělat.

Nemohl jsem pořádně jíst, nemohl jsem pořádně spát, pořád jsem na ní myslel. Nevěděl jsem co mi je. Nešikanoval jsem ani Harryho, což nebylo samo sebou. Chtěl jsem si s ní povídat ale ona nám ještě moc nerozuměla. Našla si kamarádky se kterýma se pravidelně bavila. Vypadalo to že se dívá po Harrym, že se jí líbí můj bratranec, ale i kdybych chtěl, nemohl jsem ho zmlátit. Nešlo to. Nemohl jsem ublížit někomu, koho ona miluje. Já přestal skoro úplně jíst a začal sportovat. Zhubnul jsem 12 kilo.

Jednou jsem musel zůstat po škole, protože zbytek mé staré bandy zmlátil nějakého prvňáka. Ona měla zrovna ten den doučování z Angličtiny. Měl jsem tam sedět s ní, protože paní učitelka, kterou jsme měli na angličtinu (ona uměla i Česky) byla jediná kdo tam odpoledne zůstával. Zkusil sem se s ní bavit, ale ona mi moc nerozuměla a já se pořádně neuměl vymáčknout. Paní učitelka mluvila s ní nějakým divným jazykem a mezitím mluvila i anglicky, někdy ob slovo někdy ob větu, jindy dlouho něco tím jazykem vysvětlovala. Já většinou nerozuměl. Po dvou hodinách mě pustila domů, ale já nešel. Čekal jsem na ní před školou a chtěl jí doprovodit domů. Když vycházela, šla s náručí knih měla jich asi deset. Některé vypadaly jako nějaká pravidla, jiné jako slovníky. Byly to ty knihy, nad kterýma seděla s paní učitelkou. Když mě uviděla, asi se lekla a knihy upustila na zem. Šel jsem ji je pomoct posbírat, ale vypadalo to tak, jako by se něčeho bála. Asi už o mně něco slyšela od těch svých povedených kamarádek. Posbíral jsem knihy a zeptal se jí jestli nechce doprovodit domů. Řekl jsem jí, že jí nenechám tahat tak těžké knihy. Mohla by si ublížit. Nakonec souhlasila. Cestou k ní domů jsme si krásně popovídali.

Další den jsem na ní opět čekal před školou, abych jí doprovodil domů a nějak se to stalo součástí mého dne. Teď jsem jí nosil knížky pravidelně i s její aktovkou.

Jednou před jejím domem se mě zeptala jestli nechci jít dovnitř. Já samozřejmě s ní šel. Doma řekla něco tou divnou řečí a pak mě zavedla k sobě do pokoje. Když odběhla pro nějaké občerstvení podíval jsem se na obaly jejich knih (jiné knihy mě nezajímaly, jen ty její!!), Všechny byly tím divným jazykem. Jestli si dobře pamatuju, na jedné bylo napsané Zatmění a na jiné Alchymista a mohl bych pokračovat dál. Když se vrátila, tak jsme si dlouho povídali. Než jsem odešel, tak jsem se jí zeptal, jestli mě naučí ten jazyk, kterým ona normálně mluví, ona s tím souhlasila.Další den jsem se začal učit. Moc mi to ze začátku nešlo, ale dnes myslím že bych se s tam domluvil. Začali jsme spolu chodit. Hrozně moc jsem jí miloval a ona mě taky. Vzpomínám si na naši první pusu, bylo to před jejím domem, když jsem zrovna odcházel. Chodili jsme spolu i když jsem chodil na Smelkins. Byli jsme spolu už 8 let a ona mi jednoho dne řekla, že se stěhuje s rodiči zpět do České Republiky. Já si sní už dlouho píšu a někdy jedu já tam jindy ona sem. Nakonec jsem se rozhodl, že se tam přestěhuju natrvalo. A proto zítra odjíždím do té České Republiky a vezmu si jí za manželku. Doufám že s Harrym přijdete na svatbu.

Takhle přesně to řekl.

♥ S Láskou Ginny ♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Voldemort nebo Harry?

Harry
Voldemort

Komentáře

1 Simča Simča | 21. června 2012 v 20:18 | Reagovat

Hezké ♥♥♥♥

2 Natally Natally | Web | 27. června 2012 v 14:18 | Reagovat

Ahoj AFFS, upozorňuji tě na to, že na mém blogu se nachází pixelky k adopci, takže jestli nějakou chceš tak http://blogjedneholky.blog.cz/1206/pixelky-k-adopci
Čauký ;-)

3 Natally Natally | Web | 27. června 2012 v 19:06 | Reagovat

Ahoj, mám trochu pozměněná pravidla AFFS, viz.: http://blogjedneholky.blog.cz/1206/trosku-pozmenena-pravidla-affs
Jestli s nimi souhlasíš, napiš to pod článek (ten kde jsou pravidla, nebo do zápisu AFFS)
Pokud mě nechceš za AFFS, taky mi prosím napiš. Díky :)

4 Monster-drbna Monster-drbna | Web | 2. července 2012 v 9:57 | Reagovat

Hezké, ale neumím si představit, že Dudley nejedl!

5 Natally Natally | Web | 4. července 2012 v 14:56 | Reagovat

[4]:  To já taky.

Jinak Lenko Láskodárová:
Dlouho jsi nebyla na blogu! Jak na mém tak na svém! Co  nejdřív se prosím ozvy, ať tě nemusím mazat ze AFFS.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama