Vědět jak nejlíp na to je nad všechno světa zlato

Zásnuby 1. část

7. července 2012 v 19:18 | Ginny Potter (Weasley) |  Povídky

Jednoho červnového rána, bylo to ještě v bradavicích, Harrymu přišla pošta (malý balíček), ale on mi ji neukázal jako obvykle. To jsem nechápala, asi k tomu měl nějaký zvláštní důvod, který mi neřekl. Jako obvykle mu přišly i noviny, a tak jsme se spolu podívali, kterého dalšího smrtijeda chytili. Byl tam krátký seznam, většínu jsem neznala, ale chytili například Stana Sylničku (bývalého zaměstnance v záchranném autobusu) a nebo Gregoryho Goyla, Harryho bývalého spolužáka, a taky Fenrira Šedohřbeta, který zabil Levanduli (Ronovu bývalou přítelkyni).

Ten den byl celý zvláštní. Například se Harry o něčem stále hádal s Ronem, ale ztichli vždy, když jsem přišla na doslech. Bylo už po zkouškách, takže jsme po obědě měli volno. Seděli jsme pod stromem, já a Hermiona jsme byly opřené o své miláčky, kteří hráli šachy. Oba štvalo, když vyhrál ten druhý, ale mi a Hermioně to přišlo legrační. Bavily jsme se u toho o holčičích věcech, zrovna když jsme byli u účesů, když Ron dal Harrymu koněm mat, dali si odvetu, tentokrát vyhrál Harry.

U druhé partie jsme s Hermi probíraly učení. Hermiona mi vysvětlovala nějaké vzorečky z matiky (nechápu proč se musíme učit matiku), kterým jsem nerozuměla. Na matiku chodim pouze s Hermionou, Harry a Ron se z toho vyvlíkli a já v tom nechtěla nechat Hermi samotnou.

Při večeři mi Harry sdělil, že se mnou potřebuje důvěrně mluvit (Nechápala jsem o čem) a taky mi řekl ať příjdu přesně v sedm hodin na famfrpálové hřiště (divné trénink jsme neměli).Slíbila jsem mu, že tam příjdu. Ron zvedl oči v sloup, ale nic neřekl, Hermi se naproti tomu divně culila, asi věděla o co jde.

Večer, když jsme přišly na kolej (Harry s Ronem se ještě kvůli něčemu zdrželi v jídelně) jsem se to z ní snažila vypáčit. Řekla mi, že Harrymu slíbila, že mi nic neřekne. To je nefér, všichni (i ten Můj blbý bratr) to ví, jen já ne. To se chce Harry se mnou rozejít, že mi to nechce nikdo říct?

Ve velmi špatné náladě jsem se odloudala do ložnice. Převlékla jsem se do svého oblíbeného hedvábného růžového pyžama, sedla si na okno, dívala se na Famfrpálový stadión a přemýšlela, co mě tam zítra čeká.

I když to vypadalo, že jsem šla spát brzy, ve skutečnosti jsem usínala až kolem deseti hodin. V noci se mi zdálo o Harrym a Famfrpálovém hřišti.♥ S Láskou Ginny ♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Voldemort nebo Harry?

Harry
Voldemort

Komentáře

1 Annie Potterová Annie Potterová | 12. července 2012 v 16:37 | Reagovat

úžasný miluju pár Harry a Ginny ale všichni spíš píšou o hermioně a dracovi nebo o hermioně a ronovi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama