Vědět jak nejlíp na to je nad všechno světa zlato

Zásnuby 2. část

8. července 2012 v 12:59 | Ginny Potter (Weasley) |  Povídky


Ráno jsem se probudila vyspaná do růžova. Rychle jsem se oblékla a spěchala do společenské místnosti. Vůbec jsem se nepodívala na hodiny. Bylo pět ráno a snídaně se podávala od sedmi, nehledě na to, že Harry s Ronem o víkendu vstávají kolem půl deváté a Hermiona zrovna tak. Své nedělní brzké stanutí využiju tak, že napíšu dopis mamce a taťkovi. Připíšu dopisy i pro všechny čtyři bráchy a jdu je poslat. Cestou do sovince samozřejmě potkám jak protivu a paní norisovou, tak i školníka Arguse Filče. Klika co??

Po rozeslání dopisů se vracím na kolej přes knihovnu. Půjčuji si knihy stmívání, protože mi ještě z Krocánků a Kaňourů nepřišly a moc mě zajíma jak to dopadne. Jsem teprve na konci Nového měsíce (druhého dílu ze čtyř), tak jsem napnutá jak to dopadne. Než se ty tři "Růženky" vzbudily, byla jsem u třetí kapitoly v Zatmění (čtu velmi rychle). Šli jsme společně na snídani, a opakovalo se to co včera, několik partii šachů, oběd učení s Hermi (nechápu, proč to jako ostatní nezabalí, je po OVCÍCH proboha!!!) Po večeři, která byla kolem pěti, jsem se šla upravit. Jestli se se mnou chce rozejít, tak ať vidí o co přichází.

V sedm hodin jsem přišla na stadión. Bylo tam snad dva tisíce rudých růží, a nejméně tolik červených a růžových světýlek. Harry si s tím musel dát pěknou práci. Nejspíš na tom makal celé odpoledne s Ronem (nějak se vyvlíkli z učení, asi proto mě Hermi mučila i teď po zkouškách. Harry jí určitě podplatil!!!) Harry byl taky ve společenském hábitu a když jsem přišla k němu řekl,že mi musí něco říct, pak si klekl na koleno, vytáhl nějakou krabičku a začal mluvit (přeně takto to řekl): "Ginnevro Weasleyová, vzpomínám na den, kdy jsem tě poprvé uviděl, kdy jsem s tebou poprvé mluvil, kydy jsme spolu začali chodit a poprvé se políbili i na den kdy jsme spolu znovu začali chodit. Miluji tě tak, jak jsem ještě nikoho nemiloval. Vezmeš si mě?" a otevřel krabičku s prstýnkem, na kterém seděl růžový motýl (růžová je moje oblíbená barva) Já jsem mu odpověděla: "Ano!"

Nasadil mi prstýnek, vzal mě do náruče a políbil mě. Ani nevím, jak dlouho jsme se líbali. Možná i dvě hodiny a pak jsme šli (ruku v ruce) do společenské místnosti, kde na nás čekala oslava. (Harry mi tvrdil, že o ní nic neví. Asi ji zařídili Hermi s Ronem, když jsem odešla. Věděli, že řeknu Ano)

Slavili jsme až dokud nepřišla ředitelka naší koleje. Ta to bohužel utnula, že se zítra normálně učí. Já šla spát, ale Hermi šla ještě něco zařídit. Já na ni čekala, abych jí trochu vynadala, že mi to neřekla, ale usla jsem dřív než se vrátila (asi se někde zdržela s Ronem). Druhý den už jsem se nezlobila. Myslela to dobře a Bylo to lepší, než kdybych to věděla dopředu.

Tady je fotka prstýnku


♥ S Láskou Ginny ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Potterová Annie Potterová | 12. července 2012 v 16:41 | Reagovat

Jestli se se mnou chce rozejít tak ať vidí o co přichází :DDD
krásně píšeš prosím ještě nějakou třeba kapitolovou o harrym a ginny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama