Vědět jak nejlíp na to je nad všechno světa zlato

Srpen 2012

Povolání

16. srpna 2012 v 16:00 | Hermiona W.
Jak už jste se o mně nejspíš dozvěděli, chtěla jsem dělat něco opravdu důležitého. Například rozjet ve velkém SPOŽÚS (společnost pro ochranu a životní úroveň skřítků). Nakonec jsem se rozhodla stát se Lékařkou v nemocnici u Svatého Munga.

Lenka převzala po otci Jinotaj. Je stále střeštěnější. Stále hledá muchlorohé chropotaly a kdoví co ještě. S Nevilem se k sobě opravdu hodí.

Nevil, mám dojem, že to tady už padlo, se nakonec stal učitelem bylinkářství, což byl snad jediný předmět, ve kterém vynikal.

Jak se můžete dočíst v jiných článkách Harry a Ron jsou bystrozoři.

Fred stále vede obchod s kratochvilnýma kouzelnickýma kejklema. Teď už ale sám. Myslím ale, že tam se mu nejvíce stýská po jeho dvojčeti

Draco, vzhledem k bohatství své rodiny nedělá nic, aspoň nevim o tom, že by pracoval. Usmívající se

A jak nejspíš všichni víte, konečně máme pořádného ministra kouzel. Kingslyho Pastorka. Aspoň pro jednou někdo, kdo tomu rozumí.
Všichni Voldemortovi stoupenci jsou zavření v Azkabánu a neviní propuštěni na svobodo

Důležité! Prosíme přečtěte si.

3. srpna 2012 v 13:02 | Lenka, Ginny a Hermiona |  Přečtěte si prosím
Předem se omlouváme všem, že od teď nebude přibývat tolik článků, protože, se budeme muset učit a ani teď o prázdninách není tolik času, kolik bychom potřebovaly. Ale doufáme, že si najdeme čas i později. Dále bychom opět chtěly poprosit o nějaké náměty na články, protože stále nevíme co všechno chcete vědět.
Děkujeme za pochopení

Vaše Hermiona, Ginny a Lenka.

Postava Měsíce září

3. srpna 2012 v 12:54 | Lenka L. |  Přečtěte si prosím
1.
2.
3.
4.
5.
6.


Konec Hlasování stanovuji na 31.8.2012, každému kdo bude hlasovat předem děkuji.

Svatba

3. srpna 2012 v 12:35 | Ginny Potter/Weasley |  Povídky


Obřad

Nadešel Den Dé. Mamka se mohla zbláznit, protože měla pocit, že nestíháme. Ráno k nám přišla kosmetička a kadeřnice, které mě učesaly a namalovaly. Oblékla jsem si šaty, obula boty, přehodila si závoj dozadu (ještě na chvilku) a podívala se do zrcadla. Ta žena v tom zrcadle jsem nemohla být já. Byla nesmírně pěkná a měla zrzavé lokny, pěkně upravené do velmi složitého účesu, ve kterém bylo snad sto zlatých vlásenek ve tvaru kytiček. Bylo to jako mistrovské dílo. Nechápala jsem, jak se to někomu mohlo povést. Taková nádhera. Najednou za mnou přišla do pokoje Hermi. Tu jsem málem nepoznala. Měla upravené vlasy podobně jako na ples, ale ještě o něco složitěji. Její první otázka zněla: " Jak se cítíš? " Zamyslela jsem se. Jak se vlastně cítím? Má odpověď zněla: "Cítím se SKVĚLE! Vlastně ještě líp než skvěle."

Po chvíli volnější konverzace Hermi mi řekla: "Já už musím jit, za chvíli přijde tvůj otec. Hlavně nikde nezakopni a nic nepopleť, pak už to bude jenom dobré." Jí se to řeklo. Ona se s Ronem ještě ani nezasnoubila. Nechápu na co Ron čeká. Hermi je skvělá a lepší už nenajde. Z mých rozvah mě vyrušily dveře. Přišel pro mě taťka. Musím jít. Sešla jsem schody ze svého pokoje. Přešla kuchyní ven a zamířila do stanu. Ve stanu si mě všichni prohlíželi a něco si šeptali. Nevím co a je mi to i myslím jedno. Určitě to nebylo nic, co bych si mohla dát za rámeček. Obřad byl o něco delší než měli Bill a Fleur, ale nakonec jsme si řekli své ANO!Konec

Když jsme si řekli ano, začal ohňostroj. Byl krásný, ale lepší byl pocit, že patřím jen Harrymu a on mě. Měli jsme i první tanec a nakonec mám pocit, že jsem tančila skoro s každým (kromě Rona, který tančil s Hermi, a když s ní netančil, tak netančil vůbec). Náš dort měl nahoře dva fénixe a zlatonku. Při zakrojení všechno vzlétlo a kroužilo nám nad hlavami. Bylo to úžasné. Myslím že se všichni dobře bavili.A to je konec naší svatby. Málem jsem zapomněla, že určitě chcete vidět Prstýnek a Šaty tady přikládám fotky.
♥♥Vaše Ginny Potter♥♥

Přípravy na svatbu

3. srpna 2012 v 12:31 | Ginny Potter/Weasley |  Povídky

Přípravy na svatbuTak mě mate zpátky s dalším vyprávěním z mého života. Tentokrát je to svatba mě a Harryho. Pokračuji tam, kde jsem minule skončila, neboli po zásnubách.Po návratu z Bradavic se vše začalo připravovat na svatbu, která měla být koncem srpna. Datum jsme nakonec stanovili, po dohadováním s našima a přáteli, na poslední den v srpnu (kdyby někdo nevěděl, tak to bylo na 31.8). Hned druhý týden v srpnu jsme rozeslali pozvánky všem lidem, které jsme na svatbě chtěli. Bylo to asi kolem stovky, možná víc, možná míň, nepočítala jsem to Mezi pozvanými byl i Draco, nevím proč ho tam Harry chtěl, ale řeknu vám, že opravdu přišel.

Koncem července mamka začínala šílet. Šaty už jsem měla sice navržené od nejlepší kouzelnické módní návrhářky (většinu z toho platil Harry), ale ještě nebyly ušité. Základ už sice měla, ale nebylo to zatím žádné terno. Taky jsme museli vymyslet barvu a tvar dortu. Po dlouhém uvažování jsme nakonec zvolili, pro nás klasický, dort, z pekárny U Fénixova dědečka. Některé věci jsme řešili s Harrym, některé s mojí svědkyní Hermionou, kterou jsem o to požádala ještě před odjezdem z bradavic.

Celou svatbu jsme zařizovali v odstínech červené a zlaté barvy, teda kromě mých svatebních šatů (trvala jsem si na bílých). Mé doplňky, počínaje vlásenkami, konče botami, byly zlaté. Hermi chtěla, aby Harry měl zlatý oblek, ale já si stála za černým. Ona jako svědek bude mít růžové šaty, zatím co Ron (Harryho svědek) bude ve zlaté, určitě nás zato proklíná.

Na své svatbě bych chtěla mít ohňostroj, také červenozlatý.

Na prstýnkách jsme se nemohli dlouho dohodnout. Po tom co jsme obešli všechny ochody, které znám a pár těch co jsem neznala, jsme si konečně vybrali. Myslím, že hezčí prstýnky nemají ani taťka s mamkou a ti mají opravdu boží prstýnky. Teď už zbývalo jen čekat na den s velkým D. Na můj (a Harryho) svatební den. Svatba se bude konat u nás na zahradě tak jako svatba od mého bratra Billa a Flér. Snad nebude pršet.
♥♥Vaše Ginny Potter♥♥