Vědět jak nejlíp na to je nad všechno světa zlato

Přípravy na svatbu

3. srpna 2012 v 12:31 | Ginny Potter/Weasley |  Povídky

Přípravy na svatbuTak mě mate zpátky s dalším vyprávěním z mého života. Tentokrát je to svatba mě a Harryho. Pokračuji tam, kde jsem minule skončila, neboli po zásnubách.Po návratu z Bradavic se vše začalo připravovat na svatbu, která měla být koncem srpna. Datum jsme nakonec stanovili, po dohadováním s našima a přáteli, na poslední den v srpnu (kdyby někdo nevěděl, tak to bylo na 31.8). Hned druhý týden v srpnu jsme rozeslali pozvánky všem lidem, které jsme na svatbě chtěli. Bylo to asi kolem stovky, možná víc, možná míň, nepočítala jsem to Mezi pozvanými byl i Draco, nevím proč ho tam Harry chtěl, ale řeknu vám, že opravdu přišel.

Koncem července mamka začínala šílet. Šaty už jsem měla sice navržené od nejlepší kouzelnické módní návrhářky (většinu z toho platil Harry), ale ještě nebyly ušité. Základ už sice měla, ale nebylo to zatím žádné terno. Taky jsme museli vymyslet barvu a tvar dortu. Po dlouhém uvažování jsme nakonec zvolili, pro nás klasický, dort, z pekárny U Fénixova dědečka. Některé věci jsme řešili s Harrym, některé s mojí svědkyní Hermionou, kterou jsem o to požádala ještě před odjezdem z bradavic.

Celou svatbu jsme zařizovali v odstínech červené a zlaté barvy, teda kromě mých svatebních šatů (trvala jsem si na bílých). Mé doplňky, počínaje vlásenkami, konče botami, byly zlaté. Hermi chtěla, aby Harry měl zlatý oblek, ale já si stála za černým. Ona jako svědek bude mít růžové šaty, zatím co Ron (Harryho svědek) bude ve zlaté, určitě nás zato proklíná.

Na své svatbě bych chtěla mít ohňostroj, také červenozlatý.

Na prstýnkách jsme se nemohli dlouho dohodnout. Po tom co jsme obešli všechny ochody, které znám a pár těch co jsem neznala, jsme si konečně vybrali. Myslím, že hezčí prstýnky nemají ani taťka s mamkou a ti mají opravdu boží prstýnky. Teď už zbývalo jen čekat na den s velkým D. Na můj (a Harryho) svatební den. Svatba se bude konat u nás na zahradě tak jako svatba od mého bratra Billa a Flér. Snad nebude pršet.
♥♥Vaše Ginny Potter♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama