Vědět jak nejlíp na to je nad všechno světa zlato

Svatba

3. srpna 2012 v 12:35 | Ginny Potter/Weasley |  Povídky


Obřad

Nadešel Den Dé. Mamka se mohla zbláznit, protože měla pocit, že nestíháme. Ráno k nám přišla kosmetička a kadeřnice, které mě učesaly a namalovaly. Oblékla jsem si šaty, obula boty, přehodila si závoj dozadu (ještě na chvilku) a podívala se do zrcadla. Ta žena v tom zrcadle jsem nemohla být já. Byla nesmírně pěkná a měla zrzavé lokny, pěkně upravené do velmi složitého účesu, ve kterém bylo snad sto zlatých vlásenek ve tvaru kytiček. Bylo to jako mistrovské dílo. Nechápala jsem, jak se to někomu mohlo povést. Taková nádhera. Najednou za mnou přišla do pokoje Hermi. Tu jsem málem nepoznala. Měla upravené vlasy podobně jako na ples, ale ještě o něco složitěji. Její první otázka zněla: " Jak se cítíš? " Zamyslela jsem se. Jak se vlastně cítím? Má odpověď zněla: "Cítím se SKVĚLE! Vlastně ještě líp než skvěle."

Po chvíli volnější konverzace Hermi mi řekla: "Já už musím jit, za chvíli přijde tvůj otec. Hlavně nikde nezakopni a nic nepopleť, pak už to bude jenom dobré." Jí se to řeklo. Ona se s Ronem ještě ani nezasnoubila. Nechápu na co Ron čeká. Hermi je skvělá a lepší už nenajde. Z mých rozvah mě vyrušily dveře. Přišel pro mě taťka. Musím jít. Sešla jsem schody ze svého pokoje. Přešla kuchyní ven a zamířila do stanu. Ve stanu si mě všichni prohlíželi a něco si šeptali. Nevím co a je mi to i myslím jedno. Určitě to nebylo nic, co bych si mohla dát za rámeček. Obřad byl o něco delší než měli Bill a Fleur, ale nakonec jsme si řekli své ANO!Konec

Když jsme si řekli ano, začal ohňostroj. Byl krásný, ale lepší byl pocit, že patřím jen Harrymu a on mě. Měli jsme i první tanec a nakonec mám pocit, že jsem tančila skoro s každým (kromě Rona, který tančil s Hermi, a když s ní netančil, tak netančil vůbec). Náš dort měl nahoře dva fénixe a zlatonku. Při zakrojení všechno vzlétlo a kroužilo nám nad hlavami. Bylo to úžasné. Myslím že se všichni dobře bavili.A to je konec naší svatby. Málem jsem zapomněla, že určitě chcete vidět Prstýnek a Šaty tady přikládám fotky.
♥♥Vaše Ginny Potter♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama