Vědět jak nejlíp na to je nad všechno světa zlato

Leden 2013

Jak to mohlo být

31. ledna 2013 v 20:01 | Ginny W. |  Povídky
Děj se odehrává krátce po mém 3. ročníku. Ale něco je jinak…
Byla šťastná, jako jsem ji ještě neviděla. Nesla se uličkou v těch nádherných šatech směrem k mému nejstaršímu bratrovi. Na rozdíl od mého přítele, kterého jsem milovala, turnaj tří kouzelníků přežila. Z bludiště se nevrátil ani jeden ze šampiónů Bradavic. Zmizeli i s pohárem neznámo kam. Po dlouhém dni plném strachu se nám potvrdilo nejhorší. Ten den si budu pamatovat nadosmrti.
Brumbál přicestoval ze hřbitova a nesl dvě těla. Podívala jsem se jeho směrem a ztuhla. Jedno z těch dvou nehybných těl bych poznala na míle daleko. Ztratila jsem důvod své existence. Cítila jsem, jak se mi podlamují nohy. Nedokázala jsem ovládnout své tělo. Padala jsem tváří k zemi, najednou mě zachytily něčí ruce. Nevěděla jsem kdo to je. Přes slzy jsem ho nepoznala. Jen jsem se zeptala: "Je to on?" Postava se otočila, viděla jsem zrzavé vlasy, které mají jen členové mé rodiny. Viděla jsem vedle sebe další siluetu postavy, tentokrát ženskou. Najednou přišla odpověď, můj bratr Ron mi to potvrdil tím, že na mě začaly padat slzy z vrchu. V ten moment jsem ztratila vědomí.
Probrala jsem se na ošetřovně, aspoň myslím, že tam. Od této chvíle je můj život jedna velká noční můra. Všechno je černé. Mám jen jeden cíl. Pomstít svoji životní lásku, Harryho Pottera. Voldemorte brzy tě najdu a zničím!